Kai 2017 metais pirmą kartą išbandžiau elektrinį paspirtuką, iškart tapau šio gaminio entuziastu. Nauja ir moderni transporto priemonė yra labai praktiška ir patogi, be to neteršia aplinkos.

Paskutinieji metai buvo išties palankūs elektrinių paspirtukų populiarumui čia Lietuvoje. Spėju prie to daug prisidėjo paprastos paspirtukų pasinaudojimo galimybės kaip tokios kaip CityBee ar Bolt.

Nežinau dėl kitų miestų, bet Vilniuje jie išties mėgiami ir populiarūs. Kadangi Vilnius gan šiuolaikiškas miestas, alternatyvios transporto rūšys čia tampa vis populiaresnės. Kam gaišti laiką miesto centro kamščiuose bei nuolatos stresuoti dėl savo automobilio, draudimo, remonto ar stovėjimo išlaidų kai šioms įprastoms kelionėms galite rinktis elektra varomą gaminį?

Aš pradėjau projektą „Paspirtukis“, nes iš pradžių nieko nežinojau apie motorizuotus paspirtukus ir nebuvau tikras, kurį elektrinį transporto modelį geriausia pasirinkti. Po daugybės valandų ieškodamas tobulo elektrinio paspirtuko internete supratau, kad Lietuvoje tokios informacijos beveik nėra. Keletas gana nuobodžių ir pagrindinių populiariausių elektroninių parduotuvių svetainių, keletas mažesnių niekam nežinomų straipsnių, keletas apžvalgų.

Problema yra ne tik tai, kad kai kurie iš šių įrenginių yra gana brangūs. Problema ir tame, kad yra daugybė skirtingų modelių, todėl tarp jų pasirinkti gali būti gana painu. Sukūriau šią svetainę, kad galėčiau pasidalyti savo patirtimi, tyrimais ir išvadomis bei padėčiau jums rasti geriausią variantą.

Nežinau kaip jūs, bet aš visada perskaitau daugybę informacijos ir atidžiai pasidomiu, prieš pirkdamas didesnius pirkinius. Tikiuosi, kad galėsiu padėti sutaupyti šiek tiek laiko bei palyginti skirtingus motorizuotus paspirtukus, išryškindamas geriausius gaminius rinkoje.

Jums nereikės praleisti daugybę laiko analizuojant gaminio specifikacijas ir apžvalgas bei galėsit daugiau laiko praleisti mėgaudamiesi naujais ir nebandytais miesto peizažais.

Mano atviras ir skaidrus požiūris užtikrins, kad gausite tai, ko tikitės, ir būsite patenkinti savo elektriniu paspirtuku. Naujos technologijos man visada buvo prie širdies! Tad jei turite kokių nors naujų pasiūlymų ar įžvalgų – nedvejodami susisiekite su manimi.